Szpital

Okropna okazała się nasza końcówka roku. W najgorszych scenariuszach nie podejrzewałabym, że ostatnie dni 2012 roku przyjdzie nam spędzić w szpitalu.  Nic nie…

Czytaj dalej

Świąteczny szpital domowy

Święta minęły.  Niestety, nie tak sobie wyobrażałam pierwsze Boże Narodzenie mojego synka.  I to nie dlatego, że zabrakło śniegu.. Zaczęło się w Wigilię,…

Czytaj dalej