O mnie

Witam Cię Drogi czytelniku na moim blogu. Byś czuł się u mnie dobrze i swojsko, pozwól, że opowiem Ci o sobie słów kilka.

Jestem mamą Mateusza i Antosia, a swoją przygodę z blogowaniem zaczęłam kiedy nosiłam pierwszego synka pod sercem. To już sześć lat w sieci. Lat, które pozwoliły mi rozwinąć skrzydła, dały spełnienie. Nie tylko w macierzyństwie. Realizuję swoje pasje, między innymi poprzez pisanie. Ale także poprzez nasz sklep, w którym znajdziesz wyjątkowe produkty z drewna, ręcznie przez nas wykonane. Serdecznie zapraszam Cię do jego odwiedzenia.

Na co dzień znajdziesz nas w malutkiej wiosce na kraju województwa świętokrzyskiego. Choć większość swojego życia spędziłam w Krakowie to zdecydowanie bliższe memu sercu są rozległe pola i lasy. Dlatego to pośród nich znaleźliśmy nasze miejsce na ziemi. To tu powstaje nasz drewniany dom i dorastają nasze dzieci. Jestem typem romantyka i po trochu odludka. Blog pozwala mi utrzymać kontakt z ludźmi, z którymi pewnie w życiu codziennym ciężko byłoby mi nawiązać bliższą relację.

Piszę o naszym życiu, rozwoju moich synów. O sprawach typowo kobiecych, bo poza byciem matką jestem przede wszystkim kobietą. I żoną. Także o moim mężu też coś od czasu do czasu skrobnę. O tym co mnie cieszy najczęściej. O tym co smuci raczej rzadko, bo wyznaję zasadę, że warto pamiętać tylko to co daje radość.

Głęboko wierzę, że znajdziesz u mnie coś dla siebie. I zostaniesz na dłużej.

Pozdrawiam,

Żaneta

 

Jeden komentarz

  1. Monika l Mamainspiruje.pl

    Oh, zakochałam się doszczętnie w Waszych domeczkach 🙂 Cudeńka robicie 🙂

Dodaj komentarz