Współpraca reklamowa

Zapraszam do kontaktu wszystkich chcących nawiązać ze mną współpracę reklamową.

Blog istnieje od 2012 roku, zaufało mi spore grono większych lub mniejszych Firm. Od 2014 roku prowadzę także sklep internetowy zintegrowany z blogiem. Stronę odwiedza miesięcznie ponad 35 tys unikalnych użytkowników (głównie matek lub kobiet spodziewających się dziecka).

Znaczki jak Robaczki jest blogiem niezależnym, zastrzega sobie prawo niepublikowania reklam produktów i usług sprzecznych z wyznawanymi zasadami.Gwarantuję natomiast rzetelne podejście do tematu i ciekawe pomysły na wspólne promowanie.

Blog publikuje wysokiej jakości treści, głównie z zakresu wychowania, ciąży, porodu i karmienia piersią, ale także przedstawia codzienne życie i towarzyszące mu aspekty. Propaguje ekologiczny styl życia w zgodzie z naturą.

Z chęcią włączę się w niebanalny i ciekawy projekt, lubię wyzwania i nowości. Interesuję się fotografią, więc możesz być pewien, że Twój produkt zostanie pokazany na blogu w jak najlepszej formie.

kontakt

Standardowe formy promocji na blogu:

  • wpis sponsorowany – forma reklamowa dla partnerów chcących bliżej przedstawić swój produkt lub usługę czytelnikom bloga. Średnia czytelników artykułu sponsorowanego to  ok 2000 osób w pierwszym miesiącu po publikacji.
  • promocja marki w kontekście artykułów lub wywiadów
  • recenzuję, opisuję i promuję produkty dla dzieci i rodziców m.in. książki, zabawki, kosmetyki, odzież, żywność, akcesoria, gadżety itd. Do tej pory zrecenzowałam już ponad kilkadziesiąt produktów.
  • organizuję konkursy na zlecenie – popularna i angażująca użytkowników forma promocji produktów i usług. Klient przeznacza jeden lub dwa produkty jako nagrodę w konkursie na blogu lub w mediach społecznościowych.
  • obejmuję patronatem wydarzenia, warsztaty, szkolenia, imprezy oraz książki, płyty itp. z wybranych kategorii tematycznych, związanych z ekologią, wychowaniem i pielęgnacją dzieci, samorozwojem, sztuką itp.
  • box reklamowy widoczny przez cały okres promocji (miesiąc / 2 tygodnie). miejsce: prawy bok strony lub dolna jej część (footer)

 

Cena kampanii:

Zależna jest od mojego nakładu pracy i Twoich oczekiwań. Skontaktuj się ze mną, wyślę aktualną ofertę przygotowaną z myślą o Firmach.

 

 

Znajdziesz nas także na Instagramie oraz na Facebooku.

Wybrane firmy, z którymi współpracowałam

KOLAŻ LOGO

 

 

 

Jeden komentarz

  1. Mamy Sprawy

    Jestem pod olbrzymim wrażeniem i bloga i tych piękności ze sklepu. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Właśnie zaczynamy meblowanie pokoiku naszego synka, a u Ciebie tyle wspaniałości!!!!!

Dodaj komentarz