Tabu

Mam za sobą tzw. „przegląd podwozia”, czyli pierwszą wizytę poporodową u ginekologa. Mimo, że połóg przebiegał u mnie książkowo trochę się stresowałam. Zwłaszcza…

Czytaj dalej

Odreagowanie

Już jest lepiej. Zażegnaliśmy biegunki, a po wizycie u lekarki też dobre wieści. Mały jest zdrowy, kaszel i kichanie to prawdopodobnie efekt suchego…

Czytaj dalej