Bo na wsi fajnie jest

Bardzo miło minęły Święta. Za sprawą Mateuszka wyglądały inaczej niż każdego roku.Było spokojnie, rodzinnie, aktywnie. Pogoda nam dopisała, więc zamiast siedzieć przy stole…

Czytaj dalej

Wesoła siedemnastka

Jesteśmy na wsi-STOP-wylogowani do poniedziałku-STOP- łapcie nas na insta- STOP Świętujemy 17-miesięcznicę Matiego-STOP A Wam życzymy zdrowych, spokojnych i WESOŁYCH Świąt- STOP  Do…

Czytaj dalej