Versatile Blogger

Gosia prowadząca bloga „małe tete a tete z” troszkę mnie zaskoczyła i nominowała do zabawy, której zadanie polega na ujawnieniu siedmiu faktów o sobie, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego na blogu.
Dziękuję bardzo, za to, pewnego rodzaju wyróżnienie i już się odkrywam:
1. Boję się ciemności, a dokładniej zostawać sama na noc w domu. Zawsze wtedy mam włączone światło, a pies MUSI spać przy moim łóżku.
2.  Mąż zaraził mnie miłością do starych VW chłodzonych powietrzem. Posiadamy ukochanego Garbuska z 1964r. Od 8 lat jesteśmy też z mężem organizatorami największego w Polsce, Europejskiego Zlotu Miłośników VW Garbusa.
3. Moją pasją są góry. Jeszcze zanim zaszłam w ciąże każdą wolną sobotę w sezonie staraliśmy się  spędzić na gorczańskich szlakach, a jeśli mieliśmy troszkę więcej czasu wybieraliśmy się w Tatry.
Mam nadzieję, że powrócimy do tych chwil razem z synkiem.
4. Oglądam „M jak miłość”. Tak, wiem- obciach!
5. Moją szczęśliwą liczbą jest „13”. Zarówno ja, jak i mąż urodziliśmy się tego dnia, piątek trzynastego nie wywołuje u mnie gęsiej skórki.
6. Mąż oświadczył mi się chyba w najmniej romantycznym miejscu na świecie, a mianowicie na przejściu dla pieszych w drodze na zakupy. Teraz twierdzi, że wymusiłam to na nim, bo nie mogłam się doczekać pierścionka 😉
7. Zbieram magnesy na lodówkę. Mam sporą kolekcję, z każdej podróży jako pamiątkę przywożę magnes. Dużo też przyjechało w prezencie z wypadów naszych znajomych.
Do dalszej zabawy pozwalam sobie nominować:
Zabawa oczywiście nie jest obowiązkowa 🙂

Możesz również polubić

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Versatile Blogger"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Milowe Wzgórze
Gość

Dziękuję.. Melduję, że wzięłam udział 🙂

Constance
Gość

Dziękuję… Postaram się w najbliższym czasie ogarnac temat :))

Constance
Gość

Dziękuję… Postaram się w najbliższym czasie ogarnac temat :))

oaza
Gość

kolekcja magnesów na lodówkę? ciekawe:))

takatycia
Gość

postaram się wkrótce pokazać co nieco 🙂

oaza
Gość

Pokaż, pokaż 🙂 Czekam z niecierpliwością:)

Mandarynkowa Mama
Gość

Dziękuję!

takatycia
Gość

🙂

Anonymous
Gość

Hej, jestem tu przypadkiem i padałam ze śmiechu czytając pkt. 6 !!!!!!! Miałam coś podobnego :)))))))))))))))))))))))))))))) Pzdr.
Aga.

takatycia
Gość

😀 😀 😀