3 urodziny w klimacie Lego Duplo

Staram się. Jak większość mam. Staram się, by każde urodziny były dla niego wyjątkowe. Wybieram to co lubi, mając nadzieję, że w pamięci mimo młodego wieku zostaną choć drobinki wspomnień. Przebłyski.

A jeśli nawet i nie, to wystarczy mi jego uśmiech na buzi. I fotografia na pamiątkę.

W tym roku królowało lego duplo i pociągi. Mati wyrósł z kopar i wszelkiego rodzaju pojazdów budowlanych. Miłością obdarzył maszyny torowe. Ciągle tylko tuty i tuty. Ma ich niezliczoną ilość. Małe, duże. Lego, Tomek, Stacyjkowo. Drewniane. Chińskie, tanie plastikowe, bo i koło takich ciężko przejść mu obojętnie. Zajmują kilka koszy z zabawkami.

Planując urodziny wiedziałam, że mają nawiązywać do jego zauroczenia pociągami. Przyznaję jednak szczerze, że nie chciałam kupować kolejnej kolejki. Dlatego akcent w postaci Tomka pojawił się na torcie. Cudownym torcie upieczonym specjalnie dla nas przez Asię z Fabryki Łakoci. Serdecznie Wam polecam. Był pyszny! Prezentował się cudownie, był dokładnie taki jak chciałam.  Przy tym kontakt z Asią rewelacyjny. Na pewno będę tam zamawiać jeszcze nie jeden smakołyk 🙂

logo2

Tort w klimacie lego duplo. Bo tak się składa, że to jedna z zabawek, które zajmują go na dłuższą chwilę i nie ma dnia, żeby nie wyciągnął klocków. Prezenty również klockowe.Ale o pomysłach na obdarowanie trzylatka napiszę Wam następnym razem.

Dziś ku pamięci trzecich urodzin. Fotograficznie. Żałuję tylko, że listopadowa aura nie dopisała i mała ilość światła sprawiła, że niewielka ilość zdjęć nadaje się do pokazania 🙁

DSC_0036DSC_00316lego urodziny2collage13unnamed

3 latka

Możesz również polubić

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "3 urodziny w klimacie Lego Duplo"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gizanka
Gość

Imponujący torcik. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Matiego. Super chłopczyk z niego urósł 🙂