Warsztaty i spotkania w Krakowie dla rodziców – może się spotkamy?

Gorący okres się zbliża. Wiosna spotkaniami stoi. Coby nie próżnować, rozerwać się troszeczkę, wiedzy nowej nabyć, a i przy okazji znajomości dla Matiego i siebie poszukałam co tam w krakowskiej trawie piszczy. Na te najbardziej interesujące się zapisałam.

I tak sobie myślę, może są tu jakieś mamy krakuski bądź z okolic, czytelniczki mojego bloga, które wybrałyby się razem z nami? Co Wy na to? Ktoś chętny dołączyć do nas na któreś ze spotkań?

Maraton zaczynamy 10 kwietnia podczas warsztatów organizowanych przez Akademię Bezpiecznego Malucha.

Przyznaję- już od dawna marzyła mi się edukacja z zakresu bezpieczeństwa malucha. Wiecie, zasady udzielania pierwszej pomocy poznałam w liceum na PO, potem miałam zajęcia na studiach, obecnie na lodówce wisi kartka- ściągawka, no ale… Wiedzy akurat w tym temacie nigdy dość, prawda?
Kluczowymi tematami realizowanymi na warsztatach są pierwsza pomoc prowadzona przez ratownika medycznego Kampanii Bezpieczny Maluch  oraz oraz „Bezpieczeństwo dziecka podczas podróży” prowadzone przez eksperta fotelikowego. Tematami towarzyszącymi są informacje z zakresu karmienia piersią, pielęgnacji skóry matki i dziecka, zabezpieczenie przyszłości dziecka itp.
Warsztaty  odbędą się w hotelu Galaxy przy ul. Gęsiej w godz. 17-20:30. Zapisać się możecie TU.

Następne wyjście przewiduję na dzień 16 maja. Odbędzie się wtedy konferencja dla rodziców dzieci w wieku 1-3 lat, organizowana przez Akademię Rodzice Malucha. 

To jest konferencja, na której muszę być bez dwóch zdań, a z dwóch ważnych powodów. Na konferencji wykład swój będzie miała Agnieszka Stein oraz Paweł Zawitkowski. Kto czyta mojego bloga regularnie rozumie już mój entuzjazm 🙂

Poza tym na spotkaniu będzie też logopeda, który doradzi jak stymulować rozwój mowy dziecka, zostanie poruszony temat szczepień, żywienia dzieci w wieku 1-3 lat oraz kwestia dbania o ząbki maluszków. 

Nie może mnie tam zabraknąć. Was też! Kto idzie z nami? Spotykamy się w Hotelu Europejskim przy ul. Lubicz w godz. 16-20:00. Zarejestrować się możecie TU.

Maj w spotkania obfituje. Weekend zakończymy spotkaniem Mother Power! W sobotę mam zadanie zregenerować siły, by w niedzielę 18 maja powitać Was w Kryspinowie podczas Warsztatów Plastycznych dla maluchów.

Jeszcze się możecie zapisać, lista nie została zamknięta 🙂

Nad tym wyborem się waham. Dzień później, tj. 19 maja odbywa się spotkanie Mamo to ja. Byłam na ich warsztatach rok temu.Ot spotkanie. Najbardziej wtedy ucieszyło mnie, że były obecne położne z Ujastka, które odpowiadały na pytania związane z karmieniem piersią i to, że poznałam dwie mamy, z którymi kontakt mam do dziś. Zobaczymy czy w tym roku poziom ten sam, czy coś ciekawszego zorganizowano dla uczestniczek.

Spotykamy się ponownie w hotelu Galaxy w godz. 11-14:30.
Tematy jakie będą poruszane to żywienie dzieci, chustonoszenie, pielęgnacja, problemy z brzuszkiem i pierwsza pomoc.  Zapisać można się TU.

Miesiąc zakończymy warsztatami Planeta Dziecko podczas warsztatów, które odbędą się 29 maja w Hotelu Europejskim.

Warsztaty potrwają 3h, pomiędzy 17-20:00. Zapisać można się TU.

Na razie tyle, kiedyś trzeba odpocząć 🙂

Do zobaczenia? 🙂

Możesz również polubić

Dodaj komentarz

15 komentarzy do "Warsztaty i spotkania w Krakowie dla rodziców – może się spotkamy?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Agnieszka M
Gość

Ojej ile warsztatów. U mnie nic się nie dzieje 🙁

Izabela Bednarczyk
Gość

Bardzo przydatny post:) Zrobiłaś dla nas niezły research, dla mnie kusząco brzmi Bezpieczny Maluch i Akademia Rodzicemalucha.pl. Bo na Wasze warsztaty się już zapisałam! Trzeba jakoś wykorzystać ostatnie miesiące urlopu z maluszkiem, koniec siedzenia w domu 🙂

Tedi
Gość

Pakuję manatki i wracam do Krakowa 😉

Matka Aniołów
Gość

zapisałam się na prawie wszystko 😉 czas trochę wyjść do ludzi,ogródek nie ucieknie 😉
no to do zobaczenia 🙂 :*
p.s ale odwaliłaś kawał dobrej roboty!

Anonymous
Gość

chyba błąd się wkradł ?
Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22A
dnia 10.04.2014. w godzinach: 11:00 -14:00.
Do punktu recepcyjnego zapraszamy między 10:30 a 10:50

Anonymous
Gość

aaa, chodzi o warsztaty Bezpieczny Maluch, na które wybieramy się razem z Tobą 🙂
AW

Marcela O
Gość

Hej, nawet nie wiedziałam, że w mojej okolicy jest tyle warsztatów 🙂 Ja w Krakowie jestem praktycznie od 2 do 3 razy w miesiącu – jak będziecie mieć kiedyś wolną chwilę możemy się spotkać ??:)

Karolina Karlita
Gość

łaaaaaaaaaaaaa ile fajnych warsztatów 😀

lili
Gość

na bezpiecznym maluchu byłam w ciąży serdecznie polecam zajęcia związane z pierwszą pomocą i zajęcia dotyczące wyboru fotelika i bezpieczeństwa dziecka w podróży.
resztę można spokojnie odpuścić.
na rodzice malucha już się zapisałam, więc pewnie się spotkamy 🙂
no i oczywiście na mother power mam nadzieję, że też 🙂

Sandra n
Gość

Wow! Super kompilacja! Od niedawna mieszkam w krk wiec chetnie dolaczymy! http://Www.majciakombinuje.blogspot.com

Patrycja F
Gość

Duża dawka informacji, dzięki. Na pewno wybiorę się z córcią na część z tych warsztatów. Pozdrawiam!

ENCEPENCE
Gość

Jak ja Ci/Wam zazdroszczę – u mnie nic się nie dzieje :-/

Przewijka
Gość

Akademię RodziceMalucha bardzo lubię. 🙂 a i oni blogerki lubią 🙂

dobrze wydane
Gość

Ja się wybieram na Bezpieczny Maluch, Mamo to Ja i mam nadzieję, że przed porodem jeszcze zdążę na Planeta Dziecko 🙂
A w najbliższą sobotę 5 kwietnia – jeszcze są warsztaty Mama Nigdy nie jest Sama w hotelu Witek w Krakowie 🙂

monpetitmonde
Gość

Z Krakowa jesteśmy i My
Na Bezpieczny Maluch zapisała się już jakiś czas temu miałam być też na Po Prostu Położna tak bardzo chciałam ale zwyciężyła nieplanowana konieczność zostania z dzieckiem w domu. Bardzo mi szkoda.. A i na Mother Power wysłałam zgłoszenie więc mam nadzieję że się spotkamy. Cieszę się że trafiłam w sieci na bloga Kasi i tutaj i cieszę się że będę miała okazję poznać Ciebie osobiście. Z Kasią miałam już przyjemność 🙂